MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10123180
nr 1012 3180
Fåtöljer
1 par, sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:41:53
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr